LF2 Julian's Gate
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Lf2 Team - Znani i lubiani...

3 posters

Go down

Lf2 Team - Znani i lubiani... Empty Lf2 Team - Znani i lubiani...

Pisanie by Gad Pon Mar 31, 2008 9:07 pm

Pomyślałem, żeby stworzyć listę osób, które kiedyś zrobiły dużo dla świata lf2, które dobrze pamiętacie, szanujecie... itp... Nie wiem czy to dobry dział, ale nic innego mi nie pasowało.

Ja tutaj sporządzę listę, a Wy możecie dodawać osoby, które Wam w pamięci zostały i ich zasługi ;].


MMR - Ziomuś, jakich dzisiaj mało, stworzył klan TMT, gdyby TMT się reaktywowało, to na pewno bym do LF'a wrócił... ;] To był klan z duszą...

STiCK - Zastępca MMR'a, naprawdę się przyłożył, gdyby nie on, TMT by padło szybciuuuutko...

Linkin Park (Potem Chazz, czy coś takiego Razz) - Szczególnie wdrążył mi się w pamięć wierszem, który miał w podpisie... eh... lubiłem go ;], miał w sobie to coś.

Ślimak - Jeden z bardziej "zaawansowanych" w świecie, LF2, robił chary, do dziś z nim gadam.

Bubles - No, tego to każdy dobrze zna... Chyba jeden z moich najelpszych kumpli w czasach TMT... Potem Dark Team... Szkoda, że już z nami go nie ma... Wina internetu Razz.


@Dodane By PODLy

Destroyer i James - współadmini LF2PC/webmaster, jedni z założycieli LF2-zone.

Dziunio, black angel,larva exo-tech... - Przyłożyli się bardzo do rozwoju lf2 w Polsce, jeden z największych portali został stworzony przez nich i Destroyer'a (www.lf2-zone.prv.pl) Wielkie forum, dużo download itp...


Żeby nie było... Że jak jest dodane by PODLy, na przykład, to nie znaczy to, że Tylko on tak twierdzi, ale on to pierwszy powiedział i to jest jakby taki... update Razz...


Ostatnio zmieniony przez KnifeR dnia Pon Mar 31, 2008 9:28 pm, w całości zmieniany 2 razy
Gad
Gad

Liczba postów : 365
Skąd : mam pieniądze na lody?
Registration date : 21/03/2008

http://www.lf2ite.keep.pl

Powrót do góry Go down

Lf2 Team - Znani i lubiani... Empty Re: Lf2 Team - Znani i lubiani...

Pisanie by PODLy- Pon Mar 31, 2008 9:14 pm

nie stix tylko STiCK

brak Destroyera, James - wspoladmin LF2PC/webmaster, jeden z zalozycieli LF2-zone.

Dziunio, black angel,larva exo-tech... - przed tym wszystkim o czym wiecei lf2 zylo dzieki ich i destra stronie czyli www.lf2-zone.prv.pl wtedy... moze gdzies odkope jakis screen... moj 1 wygrany tuniej, najwiekszy download w polsce, forum ze ho... stare dzieje:

gdy DC > gra online Razz
PODLy-
PODLy-

Liczba postów : 52
Age : 33
Skąd : Sulejów
Registration date : 15/03/2008

http://www.excellent-team.rox.pl

Powrót do góry Go down

Lf2 Team - Znani i lubiani... Empty Re: Lf2 Team - Znani i lubiani...

Pisanie by Mortor Pon Mar 31, 2008 9:17 pm

PodłY - zbudował scene LF2
Destroyer, James - to samo co wyżej
XPT - jest tu z nami, jego fajne pomysły do tej pory budują scene
Gad - najlepszy Spriter na Polskiej Scenie LF2 (przynajmniej nie oficjalnie xP) ziom jakich mało - z niego był. Nie żebym cię nie lubił, ale cię nie lubie.
Wandi, Gri, Loozny - głównie za forum BF, ale wszyscy też tu są od początu i umacniają tą scene samym sobą.

Cholera za głosno muzyka leci żeby myśleć xP POtem dopiesze bo jest tego sporo x} pozdro dla forum JG x}
Mortor
Mortor
JG' Admin
JG' Admin

Liczba postów : 83
Skąd : Rybnik
Registration date : 13/02/2008

http://www.bestfighters.fora.pl

Powrót do góry Go down

Lf2 Team - Znani i lubiani... Empty Re: Lf2 Team - Znani i lubiani...

Pisanie by Gad Pon Mar 31, 2008 9:23 pm

Raczej mi chodziło o tych, ludzi, którzy już w LF2 nie siedzą... Więc póki co tych nie dodam, a żeby nie było siebie też nie dodam (chociaż w lf2 nie siedzę), żeby nie było, że sam chcę być na tej liście Razz.
Gad
Gad

Liczba postów : 365
Skąd : mam pieniądze na lody?
Registration date : 21/03/2008

http://www.lf2ite.keep.pl

Powrót do góry Go down

Lf2 Team - Znani i lubiani... Empty Re: Lf2 Team - Znani i lubiani...

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach