LF2 Julian's Gate
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

LF2 WIKI !

4 posters

Go down

LF2 WIKI ! Empty LF2 WIKI !

Pisanie by XPT Pon Wrz 22, 2008 11:24 pm

LF2 WIKI ! 6xugv28Gri-Gri:

21 sierpnia 2008 roku powstała Little Fighter 2 Wiki. Sama historia powstania jest dość śmieszna xd Wpierw ja napisałem na CB*, żebyśmy napisali o sobie artykuły na nonsensopedi. Ktoś powiedział, że w regulaminie pisze, że nie można robić artów o konkretnych osobach. No to postanowiłem, że zrobię Wiki o Lf'ie i tam sobie to napiszemy. Van stwierdził, że to byłby świetny pomysł, ale gdyby to zrobić "na poważnie". W dzień następny, po tym jak zatwierdzili dodanie Little Fighter 2 Wiki w serwsie wikia.com (podziękowania dla Agi za napisanie angielskiego tekstu o wikii, bo każdy pisał, że umie, ale nikt nie chciał napisać - =* ), zabrałem się za lekturę szybkiej obsługi Wiki ;D Po jakimś czasie zrobiłem stronę główną i napisałem kilka pierwszych artykułów. Adres dałem od razu Vanowi, który tą wiki tworzył razem ze mną. Po jakimś czasie napisaliśmy kilkanaście artykułów. Napisałem do Podlego, czy zrobi logo, ten się zgodził, ale nie wykonał go (po kilku tygodniach oświadczył mi, że nie ma czasu, a wcześniej też nie miał...szkoda.).

No i teraz koniec historii, część właściwa:
Tu macie adres: http://pl.lf2.wikia.com
Zachęcam do przeczytania strony głównej (tam znajdziecie m. in. odnośnik do super szybkiego samouczka pisania artów), zarejestrowania się i przede wszystkim - tworzenia własnych artów i edycji (byleby dobrej ;D) już istniejących.
Wiki ta jest powiązana z LF'em w wielu formach. Nie chodzi tu tylko o samą grę - niech np. CL'owie (czy ktoś inny z klanów) zrobią arty o swoich klanach.
Zachęcamy do opisywania postaci, pisania o grze w internecie, po prostu - piszcie wszystko, co z lf'em związane.
Można także oczywiście pisać artykuły o polskich graczach.

Uprzejmie prosimy, aby NIE pisać artów dla żartów, nie edytować nie potrzebnie już istniejących. Ja i Van (zresztą nie tylko my Wink każdy może ;d) będziemy monitorować zmiany jakie są wprowadzane, więc nachalne 'wygłupy' będą karane nawet i banami.


Teraz prośba do jakiegoś grafika o wykonanie loga. Jak już pisałem - Podły zawiódł, więc może ktoś inny się podejmie? Najlepiej niech logo będzie NIE większe niż 155x155 pix. Również nie wiele mniejsze ;P Logo będzie się znajdować tam u góry w tym okienku po lewej stronie (tam, gdzie teraz pisze "wikia" na niebiesko). Ode mnie jeszcze jedna mała prośba - jakby się dało, to najlepiej by było zrobić to logo tak, by w tle była warstwa transparent (przezroczyste tło żeby było), i żeby to nie było logo w kształcie kwadratu/prostokąta (mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi xd). Po prostu styl wiki może sobie każdy sam ustawić (domyślnie jest ten, co ujrzycie po wejściu), więc takie loga z przezroczystym tłem najładniej by pasowały.
Ofc. związane z LF'em.

Dziękuję xD


ZapraaaaaaaaaaaaaaaaszaaaaaaaaaaaaaaaamYyyyyyyyyyyyyyyy do pisaaaaaaaaaniaaaaaaaa.
To naprawdę od Was zależy, czy to się przyjmie ;D

Powinienem jeszcze napisać dlaczego takie coś powstało - w przyszłości (jeśli się przyjmie), może to być naprawdę wielkie źródło wiedzy o lf'ie. W przeciwieństwie do stron internetowych, których autorzy po pewnym czasie nudzą się tworzeniem site'a i rezygnują z jego prowadzenia, wikię może tworzyć każdy kto na nią wejdzie.


Aha - jeśli grafik byłby tak dobry - to banner też by można było zrobić ;D tak, żeby pisało na nim np. "lf2 wiki" czy coś takiego ;P A ci którzy chcą wspomóc - gdy już będzie - uprzejmie prosimy o umieszczenie go na swoich stronach w działach z reklamami.
Na Wiki możecie np. zrobić arta o swojej stronie internetowej (o ile jest o lf'ie ;P), będzie obustronna korzyść.


Jeszcze raz - zapraszam do pisania.
Proszę nie przejmować się, że czegoś tam nie umiecie pisać na takich serwisach (chodzi mi o edycję tekstu i takie tam Wink ). Ci co potrafią, na pewno potem poprawią tekst, a z czasem sami też nauczycie się większości fajnych możliwości na wiki Wink

_________________
Tekst jest oryginalną wypowiedzią Gri-Gri'ego z forum klanu Best Fighters
* chodzi o CB znajdującego się na forum Best Fighters.

LF2 WIKI ! 1-51XPT:

Chciałbym przeprosić za "drobne" problemy techniczne, niestety nie wiem czym były spowodowane. Objawiały się one błędnym wyświetlaniem portalu oraz strony głównej forum. Niektóre najnowsze posty zostały bezpowrotnie utracone. Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszam.
XPT
XPT
Admin

Liczba postów : 266
Registration date : 13/02/2008

https://expit.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

LF2 WIKI ! Empty Re: LF2 WIKI !

Pisanie by Dark Wto Wrz 23, 2008 10:57 pm

good idea elegancko
Dark
Dark

Liczba postów : 342
Age : 35
Skąd : KrK
Registration date : 15/03/2008

Powrót do góry Go down

LF2 WIKI ! Empty Re: LF2 WIKI !

Pisanie by Gri-Gri Pią Wrz 26, 2008 9:07 pm

wooo, nie wiedziałem, że XPT to tu wrzucił Wink

No dzięki, dzięki, zapraszam do pisania.

I do zrobienia buttonu, plzplzplzplzplzplz.

Gri-Gri

Liczba postów : 62
Registration date : 15/02/2008

Powrót do góry Go down

LF2 WIKI ! Empty Re: LF2 WIKI !

Pisanie by Lee Pon Wrz 29, 2008 10:59 pm

mam robic?
Lee
Lee

Liczba postów : 136
Registration date : 15/03/2008

Powrót do góry Go down

LF2 WIKI ! Empty Re: LF2 WIKI !

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach