LF2 Julian's Gate
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się

+5
BerserK
XPT
Megatron
Dark
VanLuis
9 posters

Go down

ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się Empty ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się

Pisanie by VanLuis Sob Lip 05, 2008 12:21 pm

A wiec postanowiłem wcielić w życie mój własny turniej ABMT - AssistBattleModeTournament - polegający na walce z pomocnikiem (komputerkiem) w Battle Mode Def x3.0 .
Są to początki tego turnieju, a więc narazie czekamy na graczy którzy chcieli by dołączyć do niego :


http://www.abmt2vs2.postuj.pl/
VanLuis
VanLuis

Liczba postów : 6
Registration date : 01/07/2008

Powrót do góry Go down

ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się Empty Re: ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się

Pisanie by Dark Sob Lip 05, 2008 3:58 pm

podbijam z propsami dla ciebie pisz na moje gg 7448009
Dark
Dark

Liczba postów : 342
Age : 35
Skąd : KrK
Registration date : 15/03/2008

Powrót do góry Go down

ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się Empty Re: ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się

Pisanie by Megatron Sob Lip 05, 2008 4:01 pm

Gościu, zalowe, ten pomysł już jest! Bodajże wymyślony przez Walsa....
Megatron
Megatron

Liczba postów : 312
Age : 31
Skąd : Z Nieba
Registration date : 15/03/2008

Powrót do góry Go down

ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się Empty Re: ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się

Pisanie by VanLuis Sob Lip 05, 2008 4:11 pm

Jak żałowe to proszę cię zrób lepsze a później obrażaj.
VanLuis
VanLuis

Liczba postów : 6
Registration date : 01/07/2008

Powrót do góry Go down

ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się Empty Re: ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się

Pisanie by Megatron Sob Lip 05, 2008 4:19 pm

Jak chcesz RIP' owac, to zalowe, proste...


sam jestes zalowy -.- chociaz sam mi sie ten turniej nie podoba to nie mowie ze jest zalowy -.- zrob lepszy botq
Megatron
Megatron

Liczba postów : 312
Age : 31
Skąd : Z Nieba
Registration date : 15/03/2008

Powrót do góry Go down

ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się Empty Re: ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się

Pisanie by XPT Sob Lip 05, 2008 4:23 pm

Megatron napisał:Jak chcesz RIP' owac, to zalowe, proste...

Chciałbym CI przypomnieć, że Wals sqam robił RIP'a ze zmianami - tak samo zrobił VanLuis i co ? Coś się wielkiego stanie ?

Ehh . . . nie rozumiem Was czasami :p
XPT
XPT
Admin

Liczba postów : 266
Registration date : 13/02/2008

https://expit.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się Empty Re: ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się

Pisanie by BerserK Sob Lip 05, 2008 10:02 pm

a mnie się pomysł podoba i z tego co właśnie przeczytałem o turnieju Bota Walsemora to tam walka jest normalnie na vs mode a w turnieju VanLuisa jest na battle mode def x3 to spora różnica i życzę (to do VanLuisa) powodzenia a przede wszystkim twardej organizacji w tym co zrobisz i ja chętnie wezmę udział w tym turnieju więc zamknąć paszcze szczeniaki i zapisywać się do turnieju a nie obrażać pomysłów autora jeśli sami nie macie nic ciekawszego do zaproponowania lol!
BerserK
BerserK

Liczba postów : 37
Age : 39
Registration date : 27/02/2008

Powrót do góry Go down

ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się Empty Re: ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się

Pisanie by Dark Nie Lip 06, 2008 12:33 am

Mega spokojnie nie obrażaj pisz na gg do mnie pogadamy na ten temat
Dark
Dark

Liczba postów : 342
Age : 35
Skąd : KrK
Registration date : 15/03/2008

Powrót do góry Go down

ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się Empty Re: ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się

Pisanie by Megatron Nie Lip 06, 2008 12:52 am

Okey, sry, poniosło mnie, przepraszam, ale się zbulwersowałem, ostatnio miałem podobny incydent w życiu i mnie to zdenerwowało.
Megatron
Megatron

Liczba postów : 312
Age : 31
Skąd : Z Nieba
Registration date : 15/03/2008

Powrót do góry Go down

ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się Empty Re: ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się

Pisanie by Lee Nie Lip 06, 2008 8:11 pm

co do turnieju ode mnie = vanluis sorry za to na forum BF - mnie tez ponioslo, ale ja nie robie sobie problemow w prawdziwym zyciu tak jak "kolega" u gory.
(szczerze mowiac bardzo mnie to rozbawilo "mialem podobny incydent w zyciu")

co do turnieju chyba sie razcej nie zapisze, ale powodzenia rzycze Ci ;*

btw.... VanLuis to ty jests Luisem z EF??? bo jak tak to witaj kuzynie Very Happy
Lee
Lee

Liczba postów : 136
Registration date : 15/03/2008

Powrót do góry Go down

ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się Empty Re: ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się

Pisanie by VanLuis Nie Lip 06, 2008 10:45 pm

Tak ja jestem Luis-em wiec witaj ja cie doskonale pamietam jak kiedys wracales do lf2-a itp no ok niegniewam sie Smile
VanLuis
VanLuis

Liczba postów : 6
Registration date : 01/07/2008

Powrót do góry Go down

ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się Empty Re: ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się

Pisanie by Gad Pon Lip 07, 2008 1:44 pm

Weź ogarnij ziomuś, bo wykazujesz się niską inteligencją pieprząc, że to nie plagiat, gdyż doskonale wiesz, że pomysł ściągnąłeś i lekko go przerobiłeś, w związku z czym odpieprzasz głupoty...

Bez sensu jest robienie czegoś takiego, poza tym pomysł z botami jest taki sobie, bo one piją mleko itp, więc to chore jest trochę.

Myślę, że to trochę bez sensu.... Poza tym VanLouis nie zna zasad poprawnej pisowni języka polskiego, co można wyczytać z jego postów >.<.... "niegniewam" "narazie"... Poza tym nie stawiasz przecinków, bynajmniej, nie tam gdzie trzeba, na 19-latka to szczerze mówiąc nie wyglądasz :/...
Gad
Gad

Liczba postów : 365
Skąd : mam pieniądze na lody?
Registration date : 21/03/2008

http://www.lf2ite.keep.pl

Powrót do góry Go down

ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się Empty Re: ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się

Pisanie by VanLuis Pon Lip 07, 2008 3:37 pm

KnifeR napisał:Weź ogarnij ziomuś, bo wykazujesz się niską inteligencją pieprząc, że to nie plagiat, gdyż doskonale wiesz, że pomysł ściągnąłeś i lekko go przerobiłeś, w związku z czym odpieprzasz głupoty...

Bez sensu jest robienie czegoś takiego, poza tym pomysł z botami jest taki sobie, bo one piją mleko itp, więc to chore jest trochę.

Myślę, że to trochę bez sensu.... Poza tym VanLouis nie zna zasad poprawnej pisowni języka polskiego, co można wyczytać z jego postów >.<.... "niegniewam" "narazie"... Poza tym nie stawiasz przecinków, bynajmniej, nie tam gdzie trzeba, na 19-latka to szczerze mówiąc nie wyglądasz :/...

Spoko idealny to ja nie jestem i jestem raczej od przedmiotów ścisłych tak nawiasem mówiąc to ty też nie potrafisz czytac "poza tym pomysł z botami jest taki sobie, bo one piją mleko itp" przeczytaj co napisałem i dobrze sie zastanów.
"Poza tym VanLouis nie zna zasad poprawnej pisowni języka polskiego" w porównaniu do ciebie umiem przynajmniej czytać przeczytaj sobie te 2 wypowiedzi i zastanów się czy naprawdę potrafisz czytać.
VanLuis
VanLuis

Liczba postów : 6
Registration date : 01/07/2008

Powrót do góry Go down

ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się Empty Re: ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się

Pisanie by Dr. Pon Lip 07, 2008 5:42 pm

Ejejejej jakie lolki, po co te nerwy.

Mówienie o tym że to rip jest lekko że tak powiem nieuzasadnione bo np. zobaczcie ile jest turniejów 1vs1 na vs mode, takie deafaultowe, i co, twórca pierwszego takiego turnieju czepia się reszty?

Nawet gdyby zasady były takie same (ale bez przesady) jak w innym turnieju to co ?

PyZyDyRy
Dr.
Dr.

Liczba postów : 62
Skąd : z Niewiadomokąd
Registration date : 15/03/2008

Powrót do góry Go down

ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się Empty Re: ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się

Pisanie by Gad Pon Lip 07, 2008 11:33 pm

Człowieku, to co napisałeś nie ma nic do tego, że mam uwagi odnośnie picia mleka, rozumiesz? A czytać potrafię, na jakiej podstawie stwierdzasz, że nie umiem czytać (ze zrozumieniem?)... Przeanalizuj to i powiedz mi, gdzie wyraziłem się tak, jakbym nie przeczytał czegoś co napisałeś na temat turnieju?

Jedyne co jest złe w mojej wypowiedzi to to, że nie pomyślałem, że w BM nie spadają owe butelki z nieba.
Gad
Gad

Liczba postów : 365
Skąd : mam pieniądze na lody?
Registration date : 21/03/2008

http://www.lf2ite.keep.pl

Powrót do góry Go down

ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się Empty Re: ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się

Pisanie by VanLuis Wto Lip 08, 2008 12:12 am

W tej ze Ja pisze poprawnie KnifeR a nie np.: knuter :]
VanLuis
VanLuis

Liczba postów : 6
Registration date : 01/07/2008

Powrót do góry Go down

ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się Empty Re: ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się

Pisanie by Gad Wto Lip 08, 2008 12:44 pm

Yhm, poprawnie to Ty nie piszesz, bo ani nie stawiasz przecinków, ani wielkich liter gdzie czasem trzeba, ani nie robisz kropek nad "ż" Smile, poza tym jeszcze składnia i błędy typu "naprawdę", bo tak na prawdę, to pisze się "na prawdę", oddzielnie. To samo tyczy się "na razie" (chyba, że chodzi o pożegnanie)... Więc się lepiej zastanów, czy poprawnie piszesz. I nie mam pojęcia co do tego ma jakiś "knuter"...


przykro mi ale takiego offtopu nie moge tolerowac. osty dla obu panow

Lee ty gruchocie xD... Gdzie tutaj offtop jest? Dyskutujemy na temat nieudolności organizatora.


Ostatnio zmieniony przez Gad dnia Wto Lip 08, 2008 11:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Gad
Gad

Liczba postów : 365
Skąd : mam pieniądze na lody?
Registration date : 21/03/2008

http://www.lf2ite.keep.pl

Powrót do góry Go down

ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się Empty Re: ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się

Pisanie by BerserK Wto Lip 08, 2008 3:13 pm

CISZA!!!
po moim poście ma być zero kłótni bo nie po to ten temat!
do tego przyznaje że poważnie sobie jedziecie o to kto się lepiej zna na ortografii?? no spoko to ja jako 23latek przyznaję się że jestem noga z ortografii a przecinków to chyba w żadnym poście jeszcze nie wstawiałem Razz

pomysł jest dobry ponieważ walcząc w takiego typu pojedynkach trzeba będzie wykazać się czymś więcej niż tylko dobrym skillem mianowicie strategia będzie odgrywać tutaj kluczową rolę wybór odpowiedniego asystenta może zadecydować o czyimś być albo nie być Twisted Evil

VanLuis zaczerpnął z kilku turniejów (w tym trochę z mojego Razz) i połączył je w jeden co może dać ciekawy efekt oraz szansę bardziej "strategicznym" graczom Suspect

więc jeszcze raz ZAPISUJCIE SIĘ!!! nie chcę grać tam sam lol!
BerserK
BerserK

Liczba postów : 37
Age : 39
Registration date : 27/02/2008

Powrót do góry Go down

ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się Empty Re: ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się

Pisanie by Gad Wto Lip 08, 2008 11:45 pm

Ja się zapisałem Very Happy... Tylko, że pod innym nickiem xd.
Gad
Gad

Liczba postów : 365
Skąd : mam pieniądze na lody?
Registration date : 21/03/2008

http://www.lf2ite.keep.pl

Powrót do góry Go down

ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się Empty Re: ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się

Pisanie by Kozi Pią Lip 25, 2008 3:39 am

i jak turniej ? ktoś opisze z grajacych wypowie sie na temat "organizacji" xDDD ?
Kozi
Kozi

Liczba postów : 229
Age : 32
Skąd : Ty mnie znasz ?
Registration date : 16/02/2008

Powrót do góry Go down

ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się Empty Re: ABMT 2vs2 Wersja BETA - Rozpoczeła się

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach