LF2 Julian's Gate
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Turniejowy News

5 posters

Go down

Turniejowy News Empty Turniejowy News

Pisanie by XPT Wto Cze 24, 2008 5:58 pm

Turniejowy News 1-51XPT:

Jak pewnie zdążyliście zauważyć - ludzie od lua.pl mają problemy z serwerem. Na nieszczęście na felernym serwerze znajduje się forum turnieju 2vs2.
Znany ze swojej wielkopolskiej gościnności XPT razem z Kozim postanowili dokończyć turniej 2vs2 na forum Julian's Gate (TYLKO I WYŁĄCZNIE do końca tej edycji).
Uczestnicy turnieju zostaną poinformowani o tym zdarzeniu poprzez komunikator Gadu-gadu przez Koziego (albo mnie lub jakiegoś gości co będzie za to odpowiedzialny).

Link do turnieju: https://expit.forumpolish.com/2vs2-f49/


Kolejna sprawa - tym razem związana z turniejem Battle Mode Tournament. Dzisiaj rusza druga edycja tego turnieju. Warto przypomnieć (poinformować ? ) o tym, że turnieje 2vs2 oraz BMT wspólnie prowadzą czarną listę. Podgląd czarnej listy jest dostępny pod adresem: https://expit.forumpolish.com/black-list-h21.htm
Mam nadzieję, że w tej edycji BMT nie będę musiał dodawać żadnych nicków na listę (chociaż problemu z tym mieć nie będę więc się strzeżcie).
Rozpiska turnieju dostępna z sub-portalu BMT.
Uwaga! Ichigo z turnieju to nie ten sam co na Czarnej Liście. Jego GG dostępne również na portalu BMT ;]
XPT
XPT
Admin

Liczba postów : 266
Registration date : 13/02/2008

https://expit.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Turniejowy News Empty Re: Turniejowy News

Pisanie by Dr. Pią Lip 25, 2008 4:00 am

Hehe, fajny niusik , długa lista ;(
Dr.
Dr.

Liczba postów : 62
Skąd : z Niewiadomokąd
Registration date : 15/03/2008

Powrót do góry Go down

Turniejowy News Empty Re: Turniejowy News

Pisanie by Kozi Pią Lip 25, 2008 4:00 am

Tak lista co turniej dłuższa Razz
Kozi
Kozi

Liczba postów : 229
Age : 32
Skąd : Ty mnie znasz ?
Registration date : 16/02/2008

Powrót do góry Go down

Turniejowy News Empty Re: Turniejowy News

Pisanie by Lee Pon Lip 28, 2008 12:57 pm

fajna czarna lista, widze jakiegos Lee tam ale to chyba nie ja? bo ja 2vs2 nie olalem wtedy, tylko mialem kompa rozjebanego i niby jak mialem grac, na komorce 0.0? to chyba kazdy wiedzial ze mam rozjebanego, chociazby Kozi, co nie?

szkoda, bo bym chetnie w BMT zagral, a juz nie moge grac tylko w weekendy tylko przez caly tydzien, takze nawet ja bym nie mial problemow, ale cuz widze ze pare osob sie na mnie uwzielo, nickow nie bede wymienial
pzdr


PS. zycze szczescia w BMT Wink
Lee
Lee

Liczba postów : 136
Registration date : 15/03/2008

Powrót do góry Go down

Turniejowy News Empty Re: Turniejowy News

Pisanie by Kozi Pon Lip 28, 2008 1:13 pm

z BL można zawsze wyjść :PP
Kozi
Kozi

Liczba postów : 229
Age : 32
Skąd : Ty mnie znasz ?
Registration date : 16/02/2008

Powrót do góry Go down

Turniejowy News Empty Re: Turniejowy News

Pisanie by XPT Pon Lip 28, 2008 3:22 pm

Lee - BMT sie już skończyło tylkko nie napisałem podsumowania jeszcze . . .
XPT
XPT
Admin

Liczba postów : 266
Registration date : 13/02/2008

https://expit.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Turniejowy News Empty Re: Turniejowy News

Pisanie by Lee Wto Lip 29, 2008 2:36 pm

Aha, ja jestem troszku nie na bierząco...

Ale nie chodzi mi o samo granie w BMT, tylko o sam fakt że jestem na black liście, z powodu który jest nieprawdą. Wyssane z palca.
Lee
Lee

Liczba postów : 136
Registration date : 15/03/2008

Powrót do góry Go down

Turniejowy News Empty Re: Turniejowy News

Pisanie by XPT Wto Lip 29, 2008 2:57 pm

Ja ciętam nie dodawłemwięc nie do mnie z tym Wink
XPT
XPT
Admin

Liczba postów : 266
Registration date : 13/02/2008

https://expit.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Turniejowy News Empty Re: Turniejowy News

Pisanie by Kozi Wto Lip 29, 2008 3:22 pm

na BL trafiłes w tamtym czasie bo nie było Cie długo okres ja widząc że nie grałeś nic zero odzewu wpisałem na BL ;]
Kozi
Kozi

Liczba postów : 229
Age : 32
Skąd : Ty mnie znasz ?
Registration date : 16/02/2008

Powrót do góry Go down

Turniejowy News Empty Re: Turniejowy News

Pisanie by Lee Wto Lip 29, 2008 3:23 pm

Kozi napisał:na BL trafiłes w tamtym czasie bo nie było Cie długo okres ja widząc że nie grałeś nic zero odzewu wpisałem na BL ;]

no i wlasnie o to mi chodzi - zero odzewu bo nie mialem jak! komp rozpiżdżony - co mam na to ? no troszke mam bo to ja go przpakowalem programami, najnopwszy to juz nie jest, ale to na pewno nie bylo specjalnie.



offtop -
Kozi wez wreszcie wbij na PW i zobacz moja wiadomosc
Lee
Lee

Liczba postów : 136
Registration date : 15/03/2008

Powrót do góry Go down

Turniejowy News Empty Re: Turniejowy News

Pisanie by Van Wto Lip 29, 2008 4:32 pm

Najśmieszniejsze jest dodawanie graczy do czarnej listy, gdy nie mają oni zielonego pojęcia o tym oraz gdy nie mają najmniejszej możliwości dostępu do komputera, a co dopiero do internetu Smile W tym temacie popieram Lee.
Wyjechałem na zadupie na 2 tygodnie (nie było możliwości protestu, odłożenia wyjazdu czy coś - to nie z moimi starymi). Nie miałem pojęcia, że gram dalej w 2vs2. Nie miałem zielonego pojęcia o starcie BMT. Mój zastępca dał newsa o wyjeździe na stronie mojego własnego klanu. Jak wracam, dowiaduję się o wypierdoleniu z dwóch turniejów. Brawo dla organizatorów obu turniejów. Jak chcą to potrafią - widocznie im się nie chciało. Cóż, mówi się trudno i gra się dalej. Szkoda że już nigdy w BMT ani 2vs2.
Btw - do listy moich przestępstw dopiszcie "olanie" walki o 3 miejsce w 2vs2...


Ostatnio zmieniony przez Van dnia Wto Lip 29, 2008 4:32 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Przypomniało mi się.)
Van
Van

Liczba postów : 197
Age : 32
Skąd : Biała Podlaska
Registration date : 26/02/2008

http://www.rainguild.dbv.pl

Powrót do góry Go down

Turniejowy News Empty Re: Turniejowy News

Pisanie by Kozi Wto Lip 29, 2008 4:42 pm

Van kurwa milcz ! to co piszesz wykracza już ponad normę, kurwa zastanów się. a teraz serio nie pasi nie graj wielkiej szkody nie ma Smile Bo jeśli nie pasi najlepiej pokazać całemu światu że sie jest tym najgorzej potraktowanym, ja bym nie czekał tych pierdolonych 2tygodni za Tobą a to że "nie wiedziałeś" to świadczy o twoim zainteresowaniu. a sprawa jest śmieszniejsza bo wysyłałem każdemu wiadomości na gadu o tym co się dzieje na 2vs2 np Darkowi itp wysłałem że jest wprowadzone to i to proszę rozgrywać swoje walki Smile

Lee co do pw zaraz napisze tam gdzie trzeba : ) a i Van nie poinformowałeś organizacji ani BMT ani 2vs2 wtedy to my mamy latać po stronach klanowych ? NIE bo turnieje nie są zależne od storn klanowych i nie naszym obowiązkiem jest zbieranie info kto gdzie jak i dlaczego


pozdro i nie komentuj tego w taki sposób bo to wkuwające postaw się w drugą stronę Wink pozdro
Kozi
Kozi

Liczba postów : 229
Age : 32
Skąd : Ty mnie znasz ?
Registration date : 16/02/2008

Powrót do góry Go down

Turniejowy News Empty Re: Turniejowy News

Pisanie by Lee Wto Lip 29, 2008 5:23 pm

Van, dzieki za poparcie.

A ja bym prosil o usuniecie z czarnej listy, bo ten powod nie jest prawdziwy. nie olalem - zwyczajnie nie moglem.
Lee
Lee

Liczba postów : 136
Registration date : 15/03/2008

Powrót do góry Go down

Turniejowy News Empty Re: Turniejowy News

Pisanie by Dr. Wto Lip 29, 2008 10:12 pm

Popieram.
Dr.
Dr.

Liczba postów : 62
Skąd : z Niewiadomokąd
Registration date : 15/03/2008

Powrót do góry Go down

Turniejowy News Empty Re: Turniejowy News

Pisanie by Kozi Wto Lip 29, 2008 10:31 pm

Przy czasie osunę z BL Wink
Kozi
Kozi

Liczba postów : 229
Age : 32
Skąd : Ty mnie znasz ?
Registration date : 16/02/2008

Powrót do góry Go down

Turniejowy News Empty Re: Turniejowy News

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach